Vermits er geen ontbijt was in het hotel reden we eerst nog langs de Starbucks en de supermarkt voor wat chips en water. Tegen 9u waren we weer on the road richting Red Lodge, Montana. We maakten nog een korte stop voor een broodje op te nemen bij de Subway voordat we de Beartooth Highway over gingen.
Entering Montana |
Top Beartooth Highway met besneeuwde toendra |
Top Beartooth waar de skipiste nog open was |
Cooke City entrance Yellowstone NP |
Onze enigste beer op drie dagen tijd die we van zo dichtbij zagen |
Panorma Lamar Valley Yellowstone |
Yellowstone River |
Calcite Springs |
Tower Falls |
Mammoth Hot Springs |
Weg van Mammoth Hot Springs richting Norris Geyser Basin |
Mammoth Hot Springs |
Mammoth Hot Springs |
Mammoth Hot Springs |
Norris Geyser Basin |
Norris Geyser Basin |
Norris Geyser Basin |
Norris Geyser Basin |
Norris Geyser Basin |
Norris Geyser Basin |
Aantal gereden km: 380
Geen opmerkingen:
Een reactie posten